cover-image

O nas

Techvisie: AGENCJA ZATRUDNIENIA KADR TECHNICZNYCH

Kim jesteśmy?

Techvisie udostępnia specjalistów personleu technicznego na rynku holenderskim od ponad 20 lat. Z 5 lokalizacji pokazujemy nie tylko co robimy, ale także jak i dlaczego. Jesteśmy głównym graczem w sektorze pracy tymczasowej w zakresie technologii zarówno dla personelu zagranicznego, jak i holenderskiego. To wiele mówi o naszej mentalności.

Niezawodny partner

Agencja pracy zatwierdzona przez NBBU
Znak jakości SNA
Znak jakości SNF
Certyfikat VCU
Bezpłatne zakwaterowanie* 
Osobisty punkt kontaktowy

OD 1999 ROKU LOKUJEMY NA RYNKU PRACY PROFESJONALISTÓW TECHNICZNYCH

500

Specjalistów techników

5

Aktywnych branż

5

Oddziałów

84

% w badaniu satysfakcji

DOBRE WIDOKI NA PRACĘ TECHNIKÓW

Jesteśmy dumni z firmy, stawiamy poprzeczkę wysoko i utrzymujemy własny charakter i tożsamość na rynku. Nasz sukces pokazuje, że klienci to doceniają. Doskonała pozycja do dalszego rozwoju i poinformowania wszystkich, że tam jesteśmy.

W naszej organizacji skupiają się profesjonaliści, którzy muszą działać. Podkreśla to znaczenie szkolenia, zorganizowanej organizacji i bezpieczeństwa. Jest rzeczą oczywistą, że posiadamy wszystkie ważne certyfikaty i znaki jakości we własnym zakresie.

TECHVISION PRZEZ LATA

Od ponad 20 lat jesteśmy głównym graczem w sektorze pracy tymczasowej w dziedzinie technologii zarówno dla personelu zagranicznego, jak i holenderskiego. To wiele o nas mówi, ale jak to się stało, że tacy jesteśmy? Zobacz co możemy dla Ciebie zrobić.  

1999

Otwarcie oddziału w Deventer

2004

Otwarcie oddziału w Amsterdamie, Geleen i Weert

2010

Otwarcie oddziału w Zevenaar

2018

Przeniesienie oddziału w Deventer oraz przeniesienie oddziału w Geleen do Sittard

2023

Rozpoczęcie współpracy z Triangle intérim group.
Otwarcie Triangle Alltime Personal Service GmbH w Gronau.

2024

Budujemy nową filię (wkrótce więcej informacji!).

Zespół

GORĄCE LINIE I KONTAKT OSOBISTY

Sami jesteśmy prawdziwymi budowniczymi. Przebojowi ludzie o zdrowej, rozsądnej mentalności. Zawsze gotowi zakasać rękawy, aby uzyskać najlepsze rezultaty. Dlatego zawsze jesteśmy obecni na budowie, gdy rozpoczynają pracę nasi nowi fachowcy. Lubimy gorące linie i szybki kontakt osobisty.

Starszy Account Manager

Kierownik regionalny

Pracownik marketingu i komunikacji

AGENCJA PRACY NBBU

Dla wszystkich profesjonalistów stosujemy układ zbiorowy pracy NBBU. Posiadamy konto G i deklaracje dobrego zachowania płatniczego od Urzędu Skarbowego. Posiadamy również certyfikat NEN 4400-1. Robimy, co mówimy i mówimy, co robimy. Jako agencja pracy NBBU jesteśmy zatem solidnym pracodawcą. Możesz także wyświetlić wszystkie dokumenty na stronie pobierania.

CERTYFIKAT VCU

Posiadamy certyfikat VCU. Co to znaczy? Wierzymy, że bezpieczna i zdrowa praca jest ważna. Wszyscy nasi specjaliści posiadają numer służbowy obywatela. Dbamy o to, aby każdy profesjonalista posiadał niezbędne środki ochrony osobistej, które również są regularnie sprawdzane i wymieniane. Nasi specjaliści mogą rozpocząć pracę natychmiast i bez opóźnień!

Ta strona używa plików cookies, by ułatwić korzystanie z niej i ze stron z nią powiązanych, poprawić wyniki oraz doświadczenia użytkownika i zwiększyć dopasowanie oferty. Zaznacz „Zgadzam się”, by zaakceptować naszą politykę prywatności i oświadczenie w sprawie plików cookies.