cover-image

BONUS ZA REJESTRACJĘ

ZGŁOŚ SIEBIE I SWOICH ZNAJOMYCH DO Techvisie

Bonus za polecenie

Jako pracownik Techvisie możesz łatwo zdobyć premię za polecenie w wysokości 200 €. Właściwie musisz zrobić tylko jedno: dać poleć znajomemu, członkowi rodziny lub kledze, aby ubiegał się o pracę w Techvisie. Co jeśli taka osoba zostanie przyjęta? Wtedy masz już szansę na zgarnięcie bonusu. Wyjaśniamy Ci dokładnie, jak to działa.

Jak działa bonus za polecenie?

Przekaż znajomemu, członkowi rodziny lub koledze, aby aplikował do Techvisie. 
Poproś tę osobę o podanie Twojego imienia i nazwiska przy wypełnianiu formularzu wniosku.

WARUNKI 

Jeśli Twój przyjaciel, członek rodziny lub bliski znajomy zostanie zatrudniony? Wtedy będzie to naprawdę interesujące dla Ciebie. Po jego pierwszym miesiącu pracy otrzymasz 100 €, a po drugim miesiącu pracy otrzymasz kolejne 100 €. W sumie otrzymasz premię za polecenie w wysokości 200 €, jeśli polecisz nowego pracownika do Techvisie. To szybki i łatwy sposób na zarobienie pieniądzy!

Promocja dotyczy wyłącznie nowych kandydatów lub kandydatek, którzy nie pracowali w Techvisie przez co najmniej ostatnich sześć miesięcy.
Możesz rekrutować nieograniczoną liczbę kandydatów.

CO MYŚLĄ O NAS INNI


Techvisie ma dużą sieć i bieżące zlecenia dostępne w moim regionie, ale także w innych regionach, ponieważ działają na szczeblu krajowym.
image
Najważniejsze jest dla mnie to, że wynagrodzenie otrzymuję w umówionym dniu. Tak jest zawsze w Techvisie.
image
Nie spodziewałam się, że wszyscy pójdziemy na kolację i że zaskoczą nas świąteczne prezenty. Pamiętam, że wtedy zdałem sobie sprawę: cieszę się, że jestem częścią zespołu.
image
Warunki zatrudnienia w Techvise są bardzo dobre. Co tydzień otrzymuję wynagrodzenie na czas. Wszystko przebiega dokładnie zgodnie z ustaleniami i jestem z tego bardzo zadowolony.
image
Zakwaterowanie jest bardzo dobre. Zostało wybrane tak, aby było jak najbliżej projektu. Oznacza to, że nie musisz jechać więcej niż 30 km. Mieszkasz sam w pokoju. Dzielisz salon, łazienkę, kuchnię i ogród ze współlokatorami.
image

Ta strona używa plików cookies, by ułatwić korzystanie z niej i ze stron z nią powiązanych, poprawić wyniki oraz doświadczenia użytkownika i zwiększyć dopasowanie oferty. Zaznacz „Zgadzam się”, by zaakceptować naszą politykę prywatności i oświadczenie w sprawie plików cookies.