cover-image

EDUKACJA I SZKOLENIA

ZWIĘKSZ SIĘ, ABY LEPIEJ PRACOWAĆ Z Techvisie

Techniczna agencja pracy

Kiedy zostaniesz zatrudniony w Techvisie, nie oznacza to, że musisz w nieskończoność wykonywać tę samą pracę. Wręcz przeciwnie, ponieważ oferujemy ambitne i różnorodne projekty. Dzięki temu praca jest interesująca. Czy chcesz jednak pójść o krok dalej? Porozmawiaj z rekruterami lub menadżerem konta. Chętnie opowiedzą Ci więcej na temat możliwości dalszego rozwoju lub przekwalifikowania się. Wszystko jest do negocjacji i chętnie udzielą Ci osobistej porady.

Który kurs wybierzesz?

Oferujemy różne kursy konsultacyjne, dzięki którym możesz się dalej specjalizować. Oferowane kursy:
NEN3410
VCA
Czy na liście nie ma kursu, na który chciałbyś uczęszczać? Skontaktuj się z nami, aby omówić możliwości.

CO MYŚLĄ O NAS INNI


Techvisie ma dużą sieć i bieżące zlecenia dostępne w moim regionie, ale także w innych regionach, ponieważ działają na szczeblu krajowym.
image
Najważniejsze jest dla mnie to, że wynagrodzenie otrzymuję w umówionym dniu. Tak jest zawsze w Techvisie.
image
Nie spodziewałam się, że wszyscy pójdziemy na kolację i że zaskoczą nas świąteczne prezenty. Pamiętam, że wtedy zdałem sobie sprawę: cieszę się, że jestem częścią zespołu.
image
Warunki zatrudnienia w Techvise są bardzo dobre. Co tydzień otrzymuję wynagrodzenie na czas. Wszystko przebiega dokładnie zgodnie z ustaleniami i jestem z tego bardzo zadowolony.
image
Zakwaterowanie jest bardzo dobre. Zostało wybrane tak, aby było jak najbliżej projektu. Oznacza to, że nie musisz jechać więcej niż 30 km. Mieszkasz sam w pokoju. Dzielisz salon, łazienkę, kuchnię i ogród ze współlokatorami.
image

ZNAJDŹ SWOJĄ NOWĄ PRACĘ

Pełny etat Stały Deventer 2.300 - 2.400

Dla naszego klienta, wiodącego partnera na rynku instalacyjnym w Holandii pilnie poszukujemy hydraulików do montażu instalacji wodno-grzewczych i sanitarnych (ogrzewanie, kanalizacja, montaż łazienek i toalet). Nasza a... Czytaj dalej

Ta strona używa plików cookies, by ułatwić korzystanie z niej i ze stron z nią powiązanych, poprawić wyniki oraz doświadczenia użytkownika i zwiększyć dopasowanie oferty. Zaznacz „Zgadzam się”, by zaakceptować naszą politykę prywatności i oświadczenie w sprawie plików cookies.