cover-image

ZASTRZEŻENIE

TECHVISIE BV I ZAWARTOŚĆ STRONY INTERNETOWEJ

Informacje zawarte na tej stronie internetowej zostały starannie opracowane przez firmę Techvisie BV, jednak nie można zagwarantować ich dokładności i kompletności. Za pośrednictwem tej witryny Techvisie BV jedynie udostępnia informacje o produktach i usługach oferowanych przez Techvisie BV. Zmiany można wprowadzać bez wcześniejszego powiadomienia.

Choć Techvisie BV dokłada wszelkich starań, aby zapobiegać nadużyciom, Techvisie BV nie ponosi odpowiedzialności za informacje i/lub wiadomości przesyłane za pośrednictwem Internetu przez użytkowników serwisu.

Odniesienia do witryn, które nie są obsługiwane przez Techvisie BV, są zamieszczone wyłącznie w celach informacyjnych odwiedzającego. Chociaż Techvisie BV jest wyjątkowo selektywna w odniesieniu do stron, o których mowa, nie może zagwarantować ich zawartości i funkcjonowania, ani jakości jakichkolwiek produktów i/lub usług oferowanych na nich. Wszelka odpowiedzialność w odniesieniu do witryn, które nie są utrzymywane przez Techvisie BV, zostaje odrzucona.

TECHVISIE BV POSIADA PRAWA AUTORSKIE DO TREŚCI TEJ STRONY INTERNETOWEJ


Cała zawartość tych stron, taka jak teksty, elementy graficzne, logo, przyciski, klipy audio i oprogramowanie, jest własnością Techvisie BV lub jej licencjodawców i jest chroniona holenderskim i międzynarodowym prawem autorskim. Zbiór (tj. kompilacja, treść i struktura) treści znajdujących się na tej stronie jest chroniony prawem autorskim. Żadna część tej kolekcji nie może być powielana i/lub udostępniana publicznie poprzez drukowanie, kserowanie, mikrofilmy lub w jakikolwiek inny sposób bez uprzedniej pisemnej zgody Techvisie BV w Deventer. Niniejsza witryna została utworzona i obsługiwana przez Techvisie BV w Holandii. Do naszych usług i treści tego tekstu ma zastosowanie prawo holenderskie.

Ta strona używa plików cookies, by ułatwić korzystanie z niej i ze stron z nią powiązanych, poprawić wyniki oraz doświadczenia użytkownika i zwiększyć dopasowanie oferty. Zaznacz „Zgadzam się”, by zaakceptować naszą politykę prywatności i oświadczenie w sprawie plików cookies.