cover-image

SZUKAJĄCY PRACY

Ciekawi Cię, jak wygląda praca w TECH?visie?

Techniczna agencja pracy

Praca w Techvisie oznacza pracę w technicznej agencji zatrudnienia. Mamy mnóstwo pracy dla hydraulików, elektryków, malarzy i spawaczy. Ale także dla planistów pracy, monterów budowlanych, konstruktorów paneli i wielu innych. Nasza główna siedziba znajduje się w Deventer i obsługujemy rynek holenderski za pośrednictwem naszych 5 oddziałów. Zawsze można znaleźć ciekawą pracę. Zobacz wszystkie oferty pracy.

Niezawodny partner 

Agencja pracy zatwierdzona przez NBBUy
Znak jakości SNA
Znak jakości SNF
Certyfikat VCU
Bezpłatne zakwaterowanie* 
Osobisty punkt kontaktowy

CO MYŚLĄ O NAS INNI


Techvisie ma dużą sieć i bieżące zlecenia dostępne w moim regionie, ale także w innych regionach, ponieważ działają na szczeblu krajowym.
image
Najważniejsze jest dla mnie to, że wynagrodzenie otrzymuję w umówionym dniu. Tak jest zawsze w Techvisie.
image
Nie spodziewałam się, że wszyscy pójdziemy na kolację i że zaskoczą nas świąteczne prezenty. Pamiętam, że wtedy zdałem sobie sprawę: cieszę się, że jestem częścią zespołu.
image
Warunki zatrudnienia w Techvise są bardzo dobre. Co tydzień otrzymuję wynagrodzenie na czas. Wszystko przebiega dokładnie zgodnie z ustaleniami i jestem z tego bardzo zadowolony.
image
Zakwaterowanie jest bardzo dobre. Zostało wybrane tak, aby było jak najbliżej projektu. Oznacza to, że nie musisz jechać więcej niż 30 km. Mieszkasz sam w pokoju. Dzielisz salon, łazienkę, kuchnię i ogród ze współlokatorami.
image

Elastyczne godziny pracy

Jako elastyczny pracownik będziesz angażowany przy różnych projektach o charakterze tymczasowym. Dla naszych specjalistów stosujemy układ zbiorowy pracy NBBU, a zatem także system fazowy NBBU. Możesz dowiedzieć się dokładnie, jak działa ten system fazowy na stronie pobierania.

Pełny etat Stały Deventer 2.300 - 2.400

Dla naszego klienta, wiodącego partnera na rynku instalacyjnym w Holandii pilnie poszukujemy hydraulików do montażu instalacji wodno-grzewczych i sanitarnych (ogrzewanie, kanalizacja, montaż łazienek i toalet). Nasza a... Czytaj dalej

UMOWA NA CZAS OKREŚLONY

Jeżeli pracujesz u nas już jakiś czas i obie strony są z tego bardzo zadowolone, istnieje możliwość, że otrzymasz umowę na czas określony. Oczywiście ze wszystkimi związanymi z tym korzyściami.

WARUNKI ZATRUDNIENIA

Praca w Techvisie to - oprócz dobrego wynagrodzenia - również dobre warunki zatrudnienia na dodatkowym stanowisku. Jako pracownik tymczasowy naliczasz wynagrodzenie urlopowe, a dni urlopu i dni ustawowo wolne od pracy nadal są płatne. Ponadto w razie potrzeby zapewniamy dobre, bezpieczne i bezpłatne zakwaterowanie lub otrzymasz zwrot kosztów podróży. 

NARZĘDZIA I ODZIEŻ

Jako profesjonalista masz własne narzędzia ręczne, odzież roboczą i obuwie ochronne. Jeśli Klient tego nie zapewni, istnieje możliwość wypożyczenia od nas „większych” narzędzi (wiertarka, wiertarka akumulatorowa, szpula z kablem, lampa budowlana). Nie da się ukryć, że są to narzędzia profesjonalne, które poddawane są corocznemu przeglądowi.

EDUKACJA I SZKOLENIE

Wierzymy, że ważne jest, aby pomóc naszym profesjonalistom w zdobyciu odpowiednich dyplomów. Nie tylko dlatego, że klient o to prosi, ale także dla własnego rozwoju. Za naszym pośrednictwem możesz między innymi zdobyć dyplom VCA i NEN3140. Możliwy jest jednak również certyfikat platformy podnośnikowej. Omów dostępne opcje z naszymi rekruterami. Chętnie opowiedzą Ci na ten temat więcej.

Ta strona używa plików cookies, by ułatwić korzystanie z niej i ze stron z nią powiązanych, poprawić wyniki oraz doświadczenia użytkownika i zwiększyć dopasowanie oferty. Zaznacz „Zgadzam się”, by zaakceptować naszą politykę prywatności i oświadczenie w sprawie plików cookies.