cover-image

MIESZKANIA

JAK ORGANIZOWANE JEST ZAKWATEROWANIE W Techvisie?

Jeśli wyjeżdżasz do Holandii, chciałbyś również dowiedzieć się, jak zorganizowane jest zakwaterowanie. Chcesz na przykład wiedzieć, czy dostaniesz własny pokój i jaką odległość musisz codziennie pokonać do pracy. Rozumiemy to, ponieważ jest to miejsce, w którym wieczorem można odpocząć i nabrać sił na nowy dzień. Wielu naszych specjalistów pochodzi z Polski, Rumunii, Niemiec, Węgier i Hiszpanii. Więc może ty też. Dla niektórych opuszczenie kraju i rodziny w celu zarabiania pieniędzy w Holandii jest łatwiejszym krokiem niż dla innych. Zanim podejmiesz tę decyzję, warto dowiedzieć się, jak zorganizowane jest zakwaterowanie. Uważamy, że ważne i oczywiste jest, aby Twoje miejsce do spania było wygodne i bezpieczne. Na tej stronie opowiemy Ci więcej o oferowanym zakwaterowaniu i odpowiemy na najczęściej zadawane pytania.

Jeden punkt kontaktowy
Organizujemy wszystko
Darmowe zakwaterowanie
Certyfikat SNF

KTO ARANŻUJE ZAKWATEROWANIE?

Jeśli między Tobą a rekruterem występuje zgodnośc, oznacza to, że dostałeś tę pracę i możesz z nami współpracować. Przygotujemy dokumentację i połączymy Cię z opiekunem klienta. On/ona jest Twoją stałą osobą kontaktową. Menedżer konta sporządza spis tego, czego potrzebujesz, aby wykonywać swoją pracę tak dobrze i bezpiecznie, jak to możliwe, na przykład samochód, elektronarzędzia i oczywiście dom do spania. Następnie menedżer konta wysyła żądanie – zawierające wszystkie niezbędne elementy – do działu obiektów.

ILE MUSZĘ PŁACIĆ ZA MIESZKANIE?

Nic! Tak, dobrze przeczytałeś.

Naszym profesjonalistom, którzy przyjeżdżają do Holandii z zagranicy, oferujemy bezpłatne zakwaterowanie. Uważamy, że ważne jest, aby każdy miał pewny i bezpieczny dach nad głową.

Dlatego sami ponosimy te koszty.

CO MYŚLĄ O NAS INNI


Techvisie ma dużą sieć i bieżące zlecenia dostępne w moim regionie, ale także w innych regionach, ponieważ działają na szczeblu krajowym.
image
Najważniejsze jest dla mnie to, że wynagrodzenie otrzymuję w umówionym dniu. Tak jest zawsze w Techvisie.
image
Nie spodziewałam się, że wszyscy pójdziemy na kolację i że zaskoczą nas świąteczne prezenty. Pamiętam, że wtedy zdałem sobie sprawę: cieszę się, że jestem częścią zespołu.
image
Warunki zatrudnienia w Techvise są bardzo dobre. Co tydzień otrzymuję wynagrodzenie na czas. Wszystko przebiega dokładnie zgodnie z ustaleniami i jestem z tego bardzo zadowolony.
image
Zakwaterowanie jest bardzo dobre. Zostało wybrane tak, aby było jak najbliżej projektu. Oznacza to, że nie musisz jechać więcej niż 30 km. Mieszkasz sam w pokoju. Dzielisz salon, łazienkę, kuchnię i ogród ze współlokatorami.
image

Gdzie będę spać?

Dobre mieszkanie będzie poszukiwane w zależności od lokalizacji Twojego nowego miejsca pracy. Zawsze bierzemy pod uwagę akceptowalny czas dojazdu pomiędzy miejscem pracy a zakwaterowaniem. Dokładamy wszelkich starań, abyście podróżowali jak najkrócej. Czy mamy wątpliwości? Następnie skontaktujemy się z Tobą, aby omówić tę kwestię, tak aby nie spotkały Cię żadne dziwne niespodzianki. Twój menedżer konta poinformuje Cię, gdzie znajduje się zakwaterowanie i jak wejść. Często dzieje się tak z kluczem, kodem dostępu lub gdy ktoś już jest obecny.

SNF: Co to jest?

SNF oznacza Stichting Normering Flexwonen. Organizacja ta zarządza i prowadzi rejestr firm spełniających standardy zakwaterowania pracowników migrujących. Techvisie posiada również certyfikat SNF. Oznacza to, że spełniamy standardy mieszkaniowe dla pracowników migrujących. Kontrola administracyjna odbywa się co roku. Sprawdza to, czy wszystkie lokalizacje zostały zarejestrowane w SNF i czy spełnione są wymogi dobrych praktyk w zakresie zatrudnienia oraz nadzoru i zarządzania. W ciągu roku wszystkie lokalizacje, za które jesteśmy odpowiedzialni (pierwsza osoba odpowiedzialna) podlegają inspekcji pod kątem spełnienia wszystkich standardów SNF. Nasze domy spełniają wszelkie wymogi prawne. Punkty sprawdzane przez SNF to: przestrzeń, prywatność, urządzenia sanitarne, bezpieczeństwo, higiena, udogodnienia, udogodnienia informacyjne, bezpieczeństwo przeciwpożarowe, nadzór i zarządzanie.

Mieszkanie w Techvisie

Uważamy, że ważne jest, aby mieszkanie było dobrze zorganizowane. Dlatego poniżej znajdziesz szereg ważnych dokumentów, takich jak certyfikat SNF i regulamin domu. Certyfikat SNF Techvisie
Certyfikat SNF Techvisie
Regulamin domu dla mieszkań Techvisie
Ekonomiczny pod względem energii
Ekonomiczny pod względem energii
Chcesz wiedzieć więcej? Obejrzyj film o naszej firmie, przejrzyj wolne miejsca pracy lub skontaktuj się z nami bezpośrednio.

MIESZKANIE DLA PRACUJĄCYCH MIGRANTÓW

Czy masz uwagi lub pozytywne recenzje na temat mieszkania (lub sąsiadów, itp.)? Daj nam znać pod numerem +31 (0)570-676167 i poproś o dział zakwaterowania.

Ta strona używa plików cookies, by ułatwić korzystanie z niej i ze stron z nią powiązanych, poprawić wyniki oraz doświadczenia użytkownika i zwiększyć dopasowanie oferty. Zaznacz „Zgadzam się”, by zaakceptować naszą politykę prywatności i oświadczenie w sprawie plików cookies.