cover-image

Ciprian

Zakwaterowanie jest bardzo dobre. Zostało wybrane tak, aby było jak najbliżej projektu. Oznacza to, że nie musisz jechać więcej niż 30 km. Mieszkasz sam w pokoju. Dzielisz salon, łazienkę, kuchnię i ogród ze współlokatorami.
Ciprian
Elektromonter
image

To jest Ciprian i pracuje jako elektryk w Techvisie. Jesteśmy ciekawi, jak radzi sobie z pracą w Techvisie, dlatego z nim porozmawialiśmy. Ciekawi Cię jego historia? Więc czytaj dalej.

„Techvisie jest ludzkie, zaangażowane i służy pomocą w przypadku wszelkich wyzwań”.

JAK DOSTAŁEŚ SIĘ DO TECHVISIE?
„Widziałem ogłoszenie Techvisie na Facebooku, że szukają personelu technicznego. Reklama przypadła mi do gustu, ponieważ wydawała się mi bliska. Niewiele później zostałem przyjęty do Techvisie i zaczęła się moja przygoda. Na szczęście na spotkaniu w prawdziwym życiu, są tacy sami jak moje pierwsze wrażenie w Internecie. Uważam, że praca w Techvisie jest osobista i zaangażowana, a mój opiekun klienta jest gotowy pomóc mi w przypadku wszelkich wyzwań."

JAK PRACUJESZ W TECHVISIE?
„Naprawdę miło wspominam czas spędzony w Techvisie. Podoba mi się, że Techvisie organizuje dla nas dodatkowe atrakcje, takie jak letni grill, kolacja bożonarodzeniowa i prezenty z okazji świąt. Warunki zatrudnienia w Techvisie są bardzo dobre. Otrzymujesz dobrą tygodniową pensję, która motywuje mnie do pracy. Otrzymujesz także dodatek urlopowy, wysokiej jakości elektronarzędzia, środki ochrony indywidualnej, a w razie potrzeby możesz przejść odpowiedni kurs."

JAK ZROGANIZOWANE JEST ZAKWATEROWANIE?
„Zakwaterowanie jest bardzo dobre. Zostało wybrane tak, aby było jak najbliżej projektu. Oznacza to, że nie musisz jechać więcej niż 30 km. Mieszkasz sam w pokoju. Dzielisz salon, łazienkę, kuchnię i ogród ze współlokatorami."

CZY POLECASZ PRACĘ W TECHVISIE INNYM PROFESJONALISTOM Z BRANŻY TECHNICZNEJ?
„Tak, zdecydowanie polecam pracę w Techvisie. Oprócz wspomnianych wcześniej korzyści istnieje również premia za polecenie. Jeśli polecę znajomemu lub członkowi rodziny pracę w Techvisie, otrzymuję premię za polecenie. To miły dodatek do normalnej pensji."

„Od kiedy zacząłem pracować w Techvisie, zrealizowałem wiele świetnych projektów. Wiele się tutaj uczę, czuję się szanowany i naprawdę mi się tu podoba."

WNIOSEK
Dziękuję Ciprian za miłe słowa na temat Techvisie i miło słyszeć, że tak bardzo ci się podoba.

Czy i Ty chcesz pracować jako specjalista techniczny w Techvisie? Proszę skontaktuj się z nami. Zobacz nasze oferty pracy lub zadzwoń bezpośrednio do jednego z naszych oddziałów. Chętnie Ci pomożemy.

job-image
Pełny etat Stały Deventer 2.300 - 2.400

Dla naszego klienta, wiodącego partnera na rynku instalacyjnym w Holandii pilnie poszukujemy hydraulików do montażu instalacji wodno-grzewczych i sanitarnych (ogrzewanie, kanalizacja, montaż łazienek i toalet). Nasza a... Czytaj dalej

Ta strona używa plików cookies, by ułatwić korzystanie z niej i ze stron z nią powiązanych, poprawić wyniki oraz doświadczenia użytkownika i zwiększyć dopasowanie oferty. Zaznacz „Zgadzam się”, by zaakceptować naszą politykę prywatności i oświadczenie w sprawie plików cookies.