cover-image

Lucas

Techvisie ma dużą sieć i bieżące zlecenia dostępne w moim regionie, ale także w innych regionach, ponieważ działają na szczeblu krajowym.
Lucas
Stolarz samozatrudniony
image

Here is the Polish text provided wrapped in HTML structure: ```html

“Techvisie oferuje ciekawe projekty raz po raz!”

To jest Lucas i pracuje jako stolarz w Techvisie. Odwiedziliśmy go w miejscu pracy i porozmawialiśmy o jego wrażeniach z pracy w Techvisie. Ciekawi Cię jego historia? Więc czytaj dalej.

Kiedy postanowiłeś zdecydować się na pracę w Techvisie?
Praca na własny rachunek daje mi dużą swobodę, jednak szukanie zleceń nie jest dla mnie. Przydatna jest możliwość korzystania z sieci Techvisie. Widziałem ich ogłoszenie w Google i tak się z nimi skontaktowałem. Po wstępnej rozmowie i załatwieniu formalności mogłem rozpocząć swój pierwszy projekt. Techvisie raz po raz oferuje ciekawe projekty! Jestem bardzo zadowolony z tej konstrukcji współpracy!

Czy wypłaty wynagrodzeń przebiegają zgodnie z oczekiwaniami?
Techvisie zapewnia terminową płatność moich faktur. To działa idealnie.

Czy możesz nam powiedzieć więcej o korzyściach płynących z pracy na własny rachunek w Techvisie?
Myślę, że to fajny sposób na wspólną pracę. Techvisie ma dużą sieć i bieżące zlecenia dostępne w moim regionie, ale także w innych regionach, ponieważ działają na szczeblu krajowym. Pośredniczą i utrzymują kontakt w trakcie projektu, zarówno ze mną jak i z klientem. Rozliczenie finansowe też jest w porządku, nie muszę się już o to martwić. Z pewnością ma to zalety. Mogę także korzystać z ich sieci biznesowej, kupując świadczenia od dostawców, a także szkolenia i kursy. Jako osoba prowadząca działalność na własny rachunek zachowuję jednak wciąż wolność. Dla mnie jest to sytuacja korzystna dla obu stron!

Czy możesz nam powiedzieć coś o różnych projektach?
Zaznaczyłem, że chcę podjąć pracę w promieniu około 50 km od mojego miejsca zamieszkania. Dzięki temu czas podróży jest dla mnie zawsze znany. Miałem okazję pracować przy wielu ciekawych projektach. Od wymiany stolarki okiennej w budynku szkoły po zawieszenie drzwi w hali sportowej. Jestem podekscytowany pracą, która jest mi oferowana. Dlatego zdecydowanie polecam pracę na własny rachunek w Techvisie.

Wniosek
Dziękuję Lucas za wgląd w Twoją pracę w Techvisie i miło słyszeć, że sprawia Ci to tyle przyjemności.

Czy i Ty chcesz pracować jako specjalista techniczny w Techvisie? Niezależnie od tego, czy na podstawie umowy o pracę tymczasową, czy też jako osoba prowadząca działalność na własny rachunek. Chętnie wysłuchamy Twoich życzeń i poszukamy pracy, która Ci się spodoba! Skontaktuj się z nami już dziś. Chętnie Ci pomożemy.

```

job-image
Pełny etat Stały Deventer 2.300 - 2.400

Dla naszego klienta, wiodącego partnera na rynku instalacyjnym w Holandii pilnie poszukujemy hydraulików do montażu instalacji wodno-grzewczych i sanitarnych (ogrzewanie, kanalizacja, montaż łazienek i toalet). Nasza a... Czytaj dalej

Ta strona używa plików cookies, by ułatwić korzystanie z niej i ze stron z nią powiązanych, poprawić wyniki oraz doświadczenia użytkownika i zwiększyć dopasowanie oferty. Zaznacz „Zgadzam się”, by zaakceptować naszą politykę prywatności i oświadczenie w sprawie plików cookies.