cover-image

Pawel

Najważniejsze jest dla mnie to, że wynagrodzenie otrzymuję w umówionym dniu. Tak jest zawsze w Techvisie.
Pawel
Spawacz
image

To jest Paweł i pracuje jako spawacz w Techvisie. Odwiedziliśmy go w jego miejscu pracy w regionie Twente. Spawanie wykonuje codziennie kilku specjalistów technicznych w bardzo dużym budynku komercyjnym. Świetny widok. Jesteśmy ciekawi, jak Paweł radzi sobie z pracą w Techvisie, dlatego właśnie z nim porozmawialiśmy. Ciekawi Cię jego historia? Więc czytaj dalej!

Jak oceniasz pracę w Techvisie?
„Pracuję w Techvisie już od kilku miesięcy i bardzo mi się podoba. Najważniejsze jest dla mnie to, że wynagrodzenie otrzymuję w umówionym dniu. Tak jest zawsze w Techvisie. Co tydzień otrzymuję wynagrodzenie. To po prostu poprawia mi humor i motywuje do pracy.”

Jak oceniasz atmosferę pracy?
„Atmosfera w pracy różni się oczywiście w zależności od projektu. Atmosfera na projekcie, nad którym obecnie pracuję, jest naprawdę świetna. Ogólnie mogę powiedzieć, że jestem bardzo szczęśliwy. Mam wokół siebie miłych kolegów i darzymy się wzajemnym szacunkiem. Jeśli mam jakieś pytania, zawsze jest ktoś, kto może mi pomóc.”

Jak oceniasz możliwości rozwoju kariery?
„Sam nie myślę o tym zbyt wiele. Uzyskałem dyplom spawacza oraz dyplom VCA. Na razie myślę, że wszystko jest w porządku. Najpierw chcę zdobyć kilkuletnie doświadczenie zawodowe. Jeśli będę chciał się dalej specjalizować, mogę skontaktować się ze swoim menedżerem konta, aby omówić dostępne opcje. Miło, że Techvisie myśli o tym razem ze mną!”

Czy polecasz innych specjalistów technicznych do pracy w Techvisie?
„Zdecydowanie polecam pracę w Techvisie. Tutaj wszystko jest po prostu dobrze zorganizowane. W ustalonym dniu otrzymujesz wynagrodzenie, otrzymujesz szereg kompletów odzieży roboczej i środków ochrony indywidualnej. Mój menedżer konta też czasami przynosi fajne gadżety. Wiesz, nie dlatego to robisz, ale nadal jest to fajny bonus! Naprawdę się o nas troszczą i ludzie naprawdę się nami interesują. Tak, naprawdę dobrze jest pracować w Techvisie. Dlatego zdecydowanie polecam firmę innym.

Wniosek
Dziękuję Paweł za pozytywne słowa o Techvisie i miło słyszeć, że tak dobrze spędzasz ten czas.

job-image
Pełny etat Stały Deventer 2.300 - 2.400

Dla naszego klienta, wiodącego partnera na rynku instalacyjnym w Holandii pilnie poszukujemy hydraulików do montażu instalacji wodno-grzewczych i sanitarnych (ogrzewanie, kanalizacja, montaż łazienek i toalet). Nasza a... Czytaj dalej

Ta strona używa plików cookies, by ułatwić korzystanie z niej i ze stron z nią powiązanych, poprawić wyniki oraz doświadczenia użytkownika i zwiększyć dopasowanie oferty. Zaznacz „Zgadzam się”, by zaakceptować naszą politykę prywatności i oświadczenie w sprawie plików cookies.