cover-image

Plamen

Nie spodziewałam się, że wszyscy pójdziemy na kolację i że zaskoczą nas świąteczne prezenty. Pamiętam, że wtedy zdałem sobie sprawę: cieszę się, że jestem częścią zespołu.
Plamen
Hydraulik
image

To jest Plamen, który pracuje jako hydraulik/technik centralnego ogrzewania w Techvisie. Jesteśmy ciekawi, jak radzi sobie z pracą w Techvisie, dlatego z nim porozmawialiśmy. Ciekawi Cię jego historia? Więc czytaj dalej.

„Pracuję jako hydraulik/technik centralnego ogrzewania w Techvisie od 2017 roku. Czas leci. Od razu przychodzą mi na myśl moje najlepsze, pierwsze wspomnienie” – mówi promieniejąc. „To moja pierwsza impreza świąteczna w Techvisie. Nie spodziewałem się, że wszyscy pójdziemy na kolację i że zaskoczą nas świąteczne prezenty. Pamiętam, że wtedy zdałem sobie sprawę: cieszę się, że jestem częścią zespołu.”

DOBRZE ZORGANIZOWANE
„Ale nie tylko w czasie świąt jest fajnie. W Techvisie wszystko jest dobrze zorganizowane. Naprawdę podoba mi się tutaj. Praca jest przyjemna, zarobki dobre, wypłaty na czas, mogę korzystać z samochodu służbowego. A pracy jest zawsze mnóstwo. Nigdy nie byłem bez projektu. Koledzy też są mili. Lubię pracować z Dimitarem. To kolega i też dobry przyjaciel!”

„Pochodzę z Bułgarii, ale mieszkam i pracuję w Holandii. Zawsze zatrzymuję się tu na dłużej, a potem biorę długi urlop. Latem trwało to około 5 do 6 tygodni. Pomaga mi to w pełni naładować baterie na nowy okres. W grudniu biorę kolejny długi urlop. Będę wtedy mieć 50 lat, co będzie niezłym przełomem w moim życiu, więc wtedy też poświęcę trochę czasu na relaks. Wolę spędzać czas z rodziną. Wrócę w styczniu wraz z nowym projektem!”

CZY TY TEŻ CHCESZ WSPÓŁPRACOWAĆ Z AGENCJĄ PRACY TECHVISIE?
Szukasz wyspecjalizowanej kadry do swojego projektu? A może jesteś specjalistą technicznym lub pracownicą, której właśnie szukamy? Skontaktuj się z nami. Chętnie Ci pomożemy!

job-image
Pełny etat Stały Deventer 2.300 - 2.400

Dla naszego klienta, wiodącego partnera na rynku instalacyjnym w Holandii pilnie poszukujemy hydraulików do montażu instalacji wodno-grzewczych i sanitarnych (ogrzewanie, kanalizacja, montaż łazienek i toalet). Nasza a... Czytaj dalej

Ta strona używa plików cookies, by ułatwić korzystanie z niej i ze stron z nią powiązanych, poprawić wyniki oraz doświadczenia użytkownika i zwiększyć dopasowanie oferty. Zaznacz „Zgadzam się”, by zaakceptować naszą politykę prywatności i oświadczenie w sprawie plików cookies.