cover-image

Tomasz

Warunki zatrudnienia w Techvise są bardzo dobre. Co tydzień otrzymuję wynagrodzenie na czas. Wszystko przebiega dokładnie zgodnie z ustaleniami i jestem z tego bardzo zadowolony.
Tomasz
Malarz
image

To jest Tomasz i pracuje jako malarz w Techvisie. Jesteśmy ciekawi, jak radzi sobie z pracą w Techvisie, dlatego z nim rozmawialiśmy. Ciekawi Cię jego historia? Więc czytaj dalej.

„Zaproponowano mi pracę dokładnie odpowiadającą mojemu doświadczeniu zawodowemu”.

JAKI BYŁ MOMENT WYBORU PRACY W TECHVISIE?
„Decydujące było dla mnie pozytywne i profesjonalne podejście rekruterów. Od pierwszej chwili zostałem uważnie wysłuchany. Zaproponowano mi pracę idealnie zgodną z moim doświadczeniem zawodowym. To mnie bardzo nakręciło. Po podpisaniu umowy przydzielono mi opiekuna, z którym będę się kontaktować w przypadku pojawienia się problemów. Bardzo miło jest mieć jeden punkt kontaktowy.”

CO DO TEJ PORY WSPOMINASZ NAJBARDZIEJ POZYTYWNIE?
„Lubię chodzić do pracy każdego dnia, ale to, co mnie bardzo cieszy, to dodatki. Takie jak imprezy firmowe latem i na Boże Narodzenie oraz premia za polecenie. Również uważam, że pracownicy Techvisie są bardzo mili i otwarci. Wszystko to razem oznacza, że ​​bardzo pozytywnie oceniam dotychczasową pracę w Techvisie.”

CZY WYNAGRODZENIA SĄ ZGODNE Z OCZEKIWANIAMI?
„Co tydzień otrzymuję wynagrodzenie na czas. Wszystko przebiega dokładnie zgodnie z ustaleniami i jestem z tego po prostu bardzo zadowolony.”

CZY MOŻESZ POWIEDZIEĆ WIĘCEJ O WARUNKACH ZATRUDNIENIA?
„Warunki zatrudnienia w Techvise są bardzo dobre. Oprócz tygodniowej pensji otrzymuję również dodatek urlopowy. Ponadto, kiedy dołączyłem, otrzymałem profesjonalne elektronarzędzia i odzież roboczą. Mogę także uczestniczyć w kursach i szkoleniach. Istnieje również możliwość wypożyczenia samochodu za pośrednictwem Techvisie. Ja również korzystam z tej możliwości. To świetny samochód!”

CO MYŚLISZ O ZAKWATEROWANIU, KTÓRE TECHVISION ORGANIZUJE DLA PRACOWNIKA?
„Jestem zadowolony z zakwaterowania. Mam fajne miejsce niedaleko pracy. Dzielę dom z innymi profesjonalistami Techvisie. Każdy z nas ma swój własny pokój. Dzielimy kuchnię, łazienkę, kuchnię i ogród.”

CZY POLECASZ PRACĘ W TECHVISIE INNYM PROFESJONALISTOM TECHNIKI?
„Odkąd zacząłem pracę w Techvisie, miałem okazję pracować przy wielu ciekawych projektach. Jestem entuzjastycznie nastawiony do oferowanej mi pracy, a warunki zatrudnienia są dobre. Dlatego zdecydowanie polecam pracę w Techvisie.”

WNIOSEK
Dziękuję Tomaszu za miłe słowa na temat Techvisie i miło słyszeć, że tak bardzo Ci się podoba.

Czy i Ty chcesz pracować jako specjalista techniczny w Techvisie? Proszę skontaktuj się z nami. Zobacz nasze oferty pracy lub zadzwoń bezpośrednio do jednego z naszych oddziałów. Chętnie Ci pomożemy.

job-image
Pełny etat Stały Deventer 2.300 - 2.400

Dla naszego klienta, wiodącego partnera na rynku instalacyjnym w Holandii pilnie poszukujemy hydraulików do montażu instalacji wodno-grzewczych i sanitarnych (ogrzewanie, kanalizacja, montaż łazienek i toalet). Nasza a... Czytaj dalej

Ta strona używa plików cookies, by ułatwić korzystanie z niej i ze stron z nią powiązanych, poprawić wyniki oraz doświadczenia użytkownika i zwiększyć dopasowanie oferty. Zaznacz „Zgadzam się”, by zaakceptować naszą politykę prywatności i oświadczenie w sprawie plików cookies.