STWÓRZ WŁASNE CV
Ogólne 12 Mar 2024 przez Monique van der Pauw Kraan

STWÓRZ WŁASNE CV

JAK ŁATWO STWORZYĆ CV?

Kiedy aplikujesz, zazwyczaj wysyłasz CV. CV czyli Curriculum Vitae i tak naprawdę jest niczym więcej i niczym innym jak przeglądem Twoich danych osobowych, wykształcenia, doświadczeń, umiejętności i zainteresowań. Celem CV jest to, aby rekruter mógł szybko zobaczyć, kim jesteś i jakie stanowisko Ci odpowiada. Ale jak stworzyć swoje CV? Wyjaśnimy Ci to!


Krok 1: dane osobowe

Rekruter chciałby poznać Twoje imię i nazwisko oraz miejsce zamieszkania. Możesz także dodać zdjęcie profilowe. Upewnij się, że jest to profesjonalne zdjęcie, na którym wyraźnie widać Twoją twarz. W ten sposób rekruter wyrobi sobie dobre pierwsze wrażenie. Przydatne jest również podanie danych kontaktowych, takich jak adres e-mail i numer telefonu. Rekruter może wówczas skontaktować się z Tobą bezpośrednio. Możesz także sam zdecydować, co chcesz tutaj powiedzieć, na przykład swoją datę urodzenia i to, czy posiadasz prawo jazdy.

Krok 2: szkolenie

Opowiedz nam punkt po punkcie, jakie kursy ukończyłeś. Zapisz rok, w którym rozpocząłeś naukę i rok, w którym uzyskałeś dyplom. Zacznij od góry, korzystając z ostatnio ukończonego szkolenia.

Krok 3: doświadczenie zawodowe

W sekcji doświadczenie zawodowe wypisz wszystkie firmy, w których pracowałeś. Zacznij od góry w firmie, w której obecnie lub ostatnio pracowałeś, i schodź w dół. Krótko opisz funkcje i swoje obowiązki. W ten sposób rekruter może lepiej oszacować, co zrobiłeś w przeszłości.

Krok 4: umiejętności

Czy dobrze opanowałeś pewne umiejętności? Powiedz nam, w czym jesteś dobry.

Krok 5: języki

Chcielibyśmy usłyszeć, w jakich językach mówisz. Techvisie zatrudnia specjalistów różnych narodowości. Dlatego warto, jeśli oprócz języka niderlandzkiego potrafisz porozumiewać się także po angielsku i/lub niemiecku. 

Krok 6: hobby

Wreszcie, dla rekrutera interesujące jest dowiedzenie się więcej o kandydacie – czyli o Tobie! Lubisz wędkować? Grasz w piłkę nożną? A może pasjonujesz się sportami motorowymi? Chcielibyśmy poznać Cię lepiej.

FORMUŁOWANIE CV

Istnieje kilka sposobów na zaprojektowanie CV. Najłatwiej zrobić to w Wordzie. Po prostu wpisz wszystko razem. Za pomocą klawisza TAB możesz mieć pewność, że wszystko jest starannie wyrównane. Dzięki temu wszystko pozostaje schludne i uporządkowane.

Większość komputerów często zawiera także program Publisher. Ten program oferuje jeszcze kilka opcji, dzięki którym Twoje CV będzie wyglądało atrakcyjnie. Istnieją również programy do projektowania, takie jak Canva, za pomocą których można tworzyć piękne CV. To od Ciebie zależy, ile pracy włożysz w formatowanie swojego CV. Dodanie odrobiny koloru może sprawić, że będziesz się bardziej wyróżniać, ale uważaj na przesadę. Zawsze dbaj o przejrzystość CV.

Ważne jest dla nas, aby zawarte były w nim podstawowe informacje, jak opisano powyżej w krokach od 1 do 6. Możesz przesłać nam swoje CV w formacie .docx lub .pdf na adres Jobs@techvisie.nl lub wyświetlić otwarte oferty pracy i załadować swoje CV na stanowisko, które najbardziej Ci odpowiada!

job-image
Pełny etat Stały Deventer 2.300 - 2.400

Dla naszego klienta, wiodącego partnera na rynku instalacyjnym w Holandii pilnie poszukujemy hydraulików do montażu instalacji wodno-grzewczych i sanitarnych (ogrzewanie, kanalizacja, montaż łazienek i toalet). Nasza a... Czytaj dalej

Ta strona używa plików cookies, by ułatwić korzystanie z niej i ze stron z nią powiązanych, poprawić wyniki oraz doświadczenia użytkownika i zwiększyć dopasowanie oferty. Zaznacz „Zgadzam się”, by zaakceptować naszą politykę prywatności i oświadczenie w sprawie plików cookies.